Easter Camp 2019 – den 3/4

Seznamovací hry pokračují a řekla bych, že se nám krásně daří všechny děti stmelovat. Teď trochu předběhnu do závěrečné sobotní diskotéky – asi nikdy jsme ji nezažili tak „propojenou“ jako tentokrát. Nevytvářeli se menší skupinky, všichni tančili se všemi, všichni si povídali se všemi. Radost to sledovat.
😍

V sobotu děti dohnala menší fyzická krize, takže procházka po obědě byla „odpískána“. Čas jsme využili odpočinkem a společným focením.
📸

Jídelníček už jste pravděpodobně nastudovali z již zaslaných fotek. Vše jelo podle plánu. K obědu špagety s rajskou a krůtím masem. K večeři vepřový plátek, pečené brambory s rozmarýnem, špenát. Součástí oběda je vždy polévka. V pátek vývar, v sobotu bramboračka (preventivně bez hub).
🍝

Od dětí čím dál častěji slýcháme, že mají chuť na zmrzlinu. A není divu. Přání bylo vyslyšeno. Blanka s manželem přivezli hromadu zmrzlin. Cestou je v autě chránili přenosnou lednicí, aby je dovezli v pevném skupenství. Děti byly příjemně překvapeny. A vás asi nepřekvapí, že zmrzku nikdo neodmítnul. S ohledem na počet tréninků a vydanou energii jsme si tento malý prohřešek racionálně odůvodnili. Občas je potřeba pořádně doplnit palivo.
🍦

Děti jsou v mimotréninkových aktivitách rozděleny do dvou vyrovnaných týmů. Testujeme je v hudebních žánrech, tanečních stylech, vyjadřovacích schopnostech, týmové spolupráci, pohotovosti apod. Na závěr her vždy přijde speciální „bonus“, kterým tým může zvrátit pořadí. Chvílemi by se atmosféra dala krájet.
😅

Pohodový den přeje
Denča a tým Dancing Crackers
♥️

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů