Easter Camp 2019 – den 4/4

Pojďme se společně ohlédnout za posledním dnem kempu. Část jste prožili společně s námi. Je tady ale ještě zákulisí, které tomu předcházelo. Pojďme si ho poodhalit.
🧐

S každým dnem se posouvá čas, kdy slyšíme první „ranní krůčky“ na chodbách. První den je to časně, ještě před oficiálním budíčkem. Poslední den? Před budíčkem to zní, jako by v budově nikdo nebyl.
😴

Snídaně probíhá v poklidu. Většina lidí už má sbaleno nebo alespoň předbaleno. Po snídani jdeme doklidit pokojíčky, povlečení, rozdáme ztráty a nálezy… I v tuto chvíli si mezi sebou vypomáháme. Děkujeme nejstarším klukům (ale i holkám), kteří sami od sebe pomáhali menším dětem, a to nejen dnes s taškami, ale i při jiných příležitostech během celého kempu.
🤝

V momentě, kdy jsou všichni připraveni a sbaleni, jdeme na generálku, abychom vyladili poslední detaily. Musím podotknout, že tolik sestav za tak málo času je královská disciplína. Normální člověk by měl po 1 sestavě svoji „kapacitu“ vyčerpanou. Vemte si, kolik takových různorodých sestav děti během kempu pojmou. Smekám.
🎓

Po generálce začínáte přijíždět vy, rodiče. Dál už vám je (většině) příběh znám. V úvodu jsme se přivítali a usadili. Vyhodnotili jsme a ohodnotili jsme týmy i jednotlivce. A pak začala taneční exploze.
💣

Rádi děti překvapujeme. Začali jsme přípitkem (džusíkovým). Do série překvapení se přidala zdravotnice Blanka svými velikonočními čoko-vajíčky. Po vystoupení jsme navázali „pohárem vítězů“ pro každého účastníka. Mezi prvními slovy při spatření pohárů byla věta, která nás mile pobavila: „Jéé! A ty vlaječky si můžeme nechat?“. Na závěr jsme si rozdali památeční fotečky, které zvýrazňují a které vám budou připomínat, že každý z vás je originál.
💯

Jo a ještě něco. Celou dobu píšu „děti“, ale je mi jasné, že mnozí z nich už děti nejsou. Snad to máte stejně a stále je považujete za své „děti“, i když jim bude 50.
👵

Pohodový den přeje
Denča a tým Dancing Crackers
♥️

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů