fbpx

Spustili jsme nový e-shop. Koukni teď

Průvodce: Jak začít?

Vyber si kurz

Vyplň přihlášku

Přijď vyzkoušet

Rozpis kurzů najdete níže. Jestliže špatně odhadnete kurz nebo vám jeho náplň nebude vyhovovat, můžete si po 1. tréninku zažádat o výměnu kurzu nebo o vrácení peněz v plné výši. Nic neriskujete, tak neváhejte.

Typy kurzů

Přípravka

Kurzy pro naše nejmenší od 3 let. Postupně se seznamujeme se základními kroky, s rytmy a pravidelností hudby. Kurzy jsou vedené zábavnou formou. Pro všechny, kdo doma rád hopsá a vrtí se pokaždé, když zaslechne rádio nebo hudební znělku.

Street Dance

Soubor tanečních stylů, které se vyvinuly mimo taneční studia. Začaly se objevovat ve Spojených státech kolem roku 1970. Přímo v ulicích, v klubech, na školních dvorech. Obsahem kurzu je průprava základními tanečními styly. Pod street dance patří styly hip-hop, house dance, break dance, locking a další.

Breakdance

Kurzy specializované na bezkontaktní, akrobatický druh tance Street Dance. Breakdance je také známý pod pojmy breaking nebo b-boying. Točení na hlavě, vrtulník, vzdušná kola, freezy, pozice, ve kterých se tanečník doslova zmrazí, třeba i nohama vzhůru. :) I break dance je ale hlavně o tanci.

Ceník

ceny jsou uvedeny včetně DPH na období 1 semestr
(od února do konce května)

Přípravka
Benešov, Votice, Nespeky
1.090 Kč
Street Dance
viz. Pobočky níže
1.590 Kč
Street Dance (kurz 1 x měsíčně)
Plzeň, Karlovy Vary
1.200 Kč
Breakdance
Benešov
1.590 Kč

Už během ledna můžete nastoupit.
Platíte jen 2. semestr.

 

Pobočky

po kliknutí se zobrazí detail kurzu a přihláška