fbpx

Spustili jsme nový e-shop. Koukni teď

Jak začít

Vyber si kurz

Vyplň přihlášku

Přijď vyzkoušet

Rozpis kurzů najdeš níže. Jestliže špatně odhadnete kurz nebo vám jeho náplň nebude vyhovovat, můžete si po 1. tréninku zažádat o výměnu kurzu nebo o vrácení peněz v plné výši. Nic neriskujete, tak neváhejte.

Typy kurzů

Přípravka

Kurzy pro naše nejmenší od 3 let. Postupně se seznamujeme se základními kroky, s rytmy a pravidelností hudby. Kurzy jsou vedené zábavnou formou. Pro všechny, kdo doma rád hopsá a vrtí se pokaždé, když zaslechne rádio nebo hudební znělku.

Street Dance

Soubor tanečních stylů, které se vyvinuly mimo taneční studia. Začaly se objevovat ve Spojených státech kolem roku 1970. Přímo v ulicích, v klubech, na školních dvorech. Obsahem kurzu je průprava základními tanečními styly. Pod street dance patří styly hip-hop, house dance, break dance, locking a další.

Breakdance

Kurzy specializované na bezkontaktní, akrobatický druh tance Street Dance. Breakdance je také známý pod pojmy breaking nebo b-boying. Točení na hlavě, vrtulník, vzdušná kola, freezy, pozice, ve kterých se tanečník doslova zmrazí, třeba i nohama vzhůru. :) I break dance je ale hlavně o tanci.

Ceník

ceny jsou uvedeny včetně DPH na období 1 semestr
(od února do konce května)

Přípravka
Benešov, Votice, Nespeky
1.090 Kč
Street Dance
viz. Pobočky níže
1.590 Kč
Street Dance (kurz 1 x měsíčně)
Plzeň, Karlovy Vary
990 Kč
Breakdance
Benešov
1.590 Kč

Pobočky

po kliknutí se zobrazí detail kurzu a přihláška