fbpx

Rychlý kontakt: 605 182 622, info@dancingcrackers.cz

Průvodce sezónou 2019/2020

Přečtěte si prosím základní informace o nadcházející sezóně. Ve spodní části najdete seznam poboček.

Vyber si kurz

Vyplň přihlášku

Přijď vyzkoušet

Jestliže špatně odhadnete kurz nebo vám jeho náplň nebude vyhovovat, můžete si po 1. tréninku zažádat o výměnu kurzu nebo o vrácení peněz v plné výši. Nic neriskujete, tak neváhejte.

Typy kurzů

Přípravka

Kurzy pro naše nejmenší od 3 let. Postupně se seznamujeme se základními kroky, s rytmy a pravidelností hudby. Kurzy jsou vedené zábavnou formou. Pro všechny, kdo doma rád hopsá a vrtí se pokaždé, když zaslechne rádio nebo hudební znělku.

Street Dance

Soubor tanečních stylů, které se vyvinuly mimo taneční studia. Začaly se objevovat ve Spojených státech kolem roku 1970. Přímo v ulicích, v klubech, na školních dvorech. Obsahem kurzu je průprava základními tanečními styly. Pod street dance patří styly hip-hop, house dance, break dance, locking a další.

Breakdance

Kurzy specializované na bezkontaktní, akrobatický druh tance Street Dance. Breakdance je také známý pod pojmy breaking nebo b-boying. Točení na hlavě, vrtulník, vzdušná kola, freezy, pozice, ve kterých se tanečník doslova zmrazí, třeba i nohama vzhůru. :) I break dance je ale hlavně o tanci.

Naše vize

na taneční sezónu 2019/20 aneb kam budeme směřovat?

Naše kroky povedou k tomu, abychom:

... vytvořili co nejsilnější komunitu lidí, kteří s námi sdílí stejnou myšlenku, stejnou filozofii tance. Pak vznikne svět plný zábavy a radosti z tance! Svět bez rivality a soupeření. Komunita spojena společným zájmem, která se navzájem podporuje a pozitivně motivuje.

... poskytli možnosti tanečního růstu až na profesionální úroveň. Svět, ve kterém tanec může člověka provázet celým životem, tak jako nás!

Naše hodnoty jsou:
- aby tanečník skrze tanec získal větší sebedůvěru, odvahu, schopnost sebevyjádření -
- zvýšení kvality tance na kurzech -
- vytvořit komunitu Dancing Crackers a pečovat o ni -
(členové, rodiče, fanoušci...)
- zajistit nástoje, díky kterým bude komunita v kontaktu -
- vytvářet během sezóny unikátní hodnotný obsah pouze pro členy -
- společné přípravy na velkolepé taneční divadelní představení -

Závěr sezóny:
"Celou sezónu se budeme společně těšit a připravovat na velkou taneční SHOW v pražském divadle (30.5.2020). Letošní podtitul: Cesta do hlubin tanečníkovy duše. Po 12 letech Dancing Crackers bude mít velkolepé divadelní taneční představení. Takové, které nemá v ČR obdoby! Společně ztvárníme JEDEN příběh a VY budete součástí."⁠

Máme pro vás dárek. Spoooustu dárků!

výhody, které jinde nenajdete

ZDARMA: Členské triko z hodnotě 250 Kč. Členké triko je pro tanečníka něco jako dres. Využije ho na tréninky, ale i do školy, na volný čas. Kamkoliv, kde se bude chtít zdravě pochlubit, že je součástí Dancing Crackers.

ZDARMA: Přístup do Člesnké Zóny. Členská Zóna je neveřejná část webu, ve které najdete videa z tréninků, písničky na které trénujete, reporty od lektora, záznamy z uplynulých lekcí. Díky tomu se můžete mnohem rychleji učit a sledovat své pokroky.

ZDARMA: 4 x vstup na společnou taneční "session" (čti sešn). Setkáte se tam s lektory Dancing Crackers, můžete si s nimi zatancovat, seznámit se, popovídat si nebo načerpat inspiraci a motivaci. Poznat nové kamarády. Každou "session" propojíme s Flash Mobem. Flash Mob je společný tanec, který se zatančí na veřejném, předem domluveném místě.
Termíny: sobota 21.9., 14.12., 21.3., 20.6.

ZDARMA: každý člen může vystoupit na velkolepém tanečním představení v divadle k příležitosti závěru sezóny. Nikoho nehodnotíme, jestli je dostatečně dobrý na to, aby mohl vystupoval. Všichni táhneme za jeden provaz. Každý bude mít příležitost a společně vytvoříme JEDEN příběh.

ZDARMA: Členství v CRACKERS CLUBU. Vytvořili jsme pro vás (tanečníky a rodiče) uzavřenou skupina na Facebooku. Tam bude naše platforma, kde naše komunita může komunikovat. Místo, kde budeme všichni ve spojení. Místo, kde s vámi budeme otevřeně mluvit o našich činnostech, kde se můžete poznávat navzájem, vzájemně si pomáhat, radit, podporovat se. Jsme druhá rodina. 

o další dárečky se s vámi podělíme v průběhu sezóny

Ceník

ceny jsou uvedeny včetně DPH na období 1 pololetí

Přípravka
1.390 Kč
Street Dance
1.690 Kč
Breakdance
1.690 Kč
Reprezentační složka
1.890 Kč

Sleva pro sourozence: 2. člen rodiny - 20 %.
Stačí nám napsat o slevový poukaz, který vložíte do přihlášky a který vám sníží cenu.

Rezervujte si místo

dříve, než to udělá někdo před vámi

 Už před prázdninami jsme vám avizovali, že od sezóny 2019/2020 se chystáme snížit kapacity kurzů. Ano, je to tak. Nebylo to vůbec jednoduché rozhodnutí, ale pro zvýšení celkého kvality kurzů bylo nezbytné. Maximální kapacita kurzu je nyní 15 členů. Pobočky najdete převážně ve středočeském kraji a okolí Prahy.

Zájemci se po naplnění kapacity mohou zapsat do pořadníku. Zájemce pod čarou budeme kontaktovat jako první v případě, že by se na kurzu uvolnilo místečko.

Pobočky 2019/2020

kliknutím na položku zobrazíte informace o kurzech, rozvrh a přihlášku